Thoughts on Teaching Math with technology
Sunday, October 27, 2019
Warm-up
If you have 158 pounds of wool that you sell for $13.50 per pound, how much will you get if you sell it all?
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment